اطلاعات تماس
کارخانه:منطقه ویژه اقتصادی سیرجان,قطعه صنعتی شماره 56

دفتر مرکزی:اصفهان,میدان انقلاب,مجتمع تجاری انقلاب,طبقه دوم,شماره 206

 کد پستی:14157-81336

تلفن:      32218308-031
تلفاکس:  32228561-031
مشاوره رایگان 09128291700
        فقط در ساعات اداری
 
 
1400 خرداد
دوشنبه
24
آمار بازدید
  • کل بازدید : 152074
  • بازدید امروز : 58
  • بازدید دیروز : 87
  • بازدید این ماه : 1694
  • آخرین بازدید : دوشنبه 24 خرداد 1400 (23:49) ب.ظ
 
تبلیغات
بانک اطلاعات صنعت ایران - www.besi.co
 

 
 
 جهت پیشگیری ازمرگ و میربیماران,ناشی ازعفونت وآلودگیهای سطوح بیمارستانی که دراثرخلل و فرج ورطوبت پدیدمی آید,اجرای کفپوشهای پلی اورتان انحصاری این شرکت بهترین گزینه میباشد

پلی اورتان

لطفا قبل از تصمیم گیری جهت انتخاب کفپوشهای بیمارستانی و صنعتی ویژگیهای خاص پلی اورتان این شرکت را نسبت به پوششهای دیگر بررسی نمایید.

کفپوش پلي اورتان چيست؟ کفپوش بیمارستانی,کفپوش صنعتی;شرکت شیمیایی پرند حفاظ

 کفپوش بیمارستانی ، کفپوش صنعتی ، کفپوش بهداشتی-شرکت پرند حفاظ
این پوشش با خاصیت انعطاف پذیری, عدم جرم گیری, مقاوم در برابر ضربه و فشاروفرسایش با رنگها و طرحهای متنوع در مکانهای متفاوت شامل بیمارستانها, صنایع بزرگ و کوچک ,سالنهای تولید و ......بصورت یکپارچه(بدون درز)مورد استفاده قرار میگیرد..پلي اورتان يك پليمر ترموست Thermoset ميباشد.
 با انتخاب اين افزودني ها و تغيير شرايط شيميايي و فيزيكي فرايند واكنش، ميتوان خواص  گوناگوني را براي كاربردهاي متنوعي به وجود آورد.
 همين ويژگي پلي اورتان باعث گسترش كاربرد آن  در بخشهاي مختلف زندگي شده است. اين پليمر به دليل hygienic (بهداشتیوضد رویش قارچ و باکتریبودن  به فرم الستومر در ساخت روكشهاي مخازن، نقاله ها و بسته بندي در صنايع غذايي و دارويي، ساخت دستكشها، پوششها و ساير تجهيزات جراحي و اتاق عمل، قلب و ساير اعضاي مصنوعي و... كاربردهاي فراواني دارد. همچنين  شكل اسفنجي آن در توليد مبلمان ، تخت خواب، موكت و كفپوش و ... به صورت گسترده استفاده مي شود.. در صنايع اتومبيل نيز از فوم نرم (flexible foam) و فوم اينگرال (Integral skin foam) در ساخت قطعات تريم داخلي خودرو نظير صندلي ها، قربيلك فرمان، دستگيره ها و ... و به صورت structural foam در ساخت قطعاتي نظير سپر خودرو استفاده مي شود.
 امروزه رنگها و پوششهاي ضد سایش و مقاوم در برابر حریق و اشتعال پلي اورتان نيز با توجه به عمر و دوام بسيار بالاي آنها گسترش بسياري يافته اند.
 فرم ديگري از اين  مواد كه به فوم سخت(Rigid foam) مشهور ميباشد در صنايع تبريد و ساختمان به عنوان عايق حرارتي به صورت وسيع مورد مصرف قرار ميگيرد كه اختصاراً به آن PUR rigid foam اطلاق ميشود.
 اين عايق از بدو اختراع، با توجه به اينكه بهترين ماده آلي عايق ومقاوم در برابر نفوذ آب شناخته شده ميباشد به صورت ويژه مورد توجه صنعت ساختمان قرار گرفت و پيشرفتهاي بسياري نيز در راستاي بهبود خواص آن تا كنون صورت پذيرفته است.
 
 
کفپوشهای پلی اورتان کفپوش های پلی اورتان

 کفپوش بیمارستانی ، کفپوش صنعتی ، کفپوش بهداشتی

 
 
سخن روز
وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست
 
تصاویر در یک نگاه

کارخانه ال جی (گلدیران)

کارخانه ال جی (گلدیران)

بیمارستان سوانح سوختگی

بیمارستان سوانح سوختگی

بیمارستان الزهرا اصفهان

بیمارستان الزهرا اصفهان

بیمارستان الزهرا اصفهان

بیمارستان الزهرا اصفهان